Školák Albertík

Již 25 let mají dětští diváci jedinečnou šanci se setkávat na autorských pořadech s neposedou školákem. Albertíkem. Jeho nenapodobitelný situační humor prezentovaný upraveným hlasem, dokáže vždy pobavit jak dětského diváka tak širokou veřejnost. Albertík, ač to tak na první pohled nevypadá, je věčným školákem. Z toho plyne tisíce zážitků, které se svými kamarády zažil nejen ve škole a školce, ale také například u babičky na prázdninách. A právě tyto zážitky přibližují Albertíka dětskému divákovi, tak jako žádná jiná dětská postavička v ČR. Již od svého vzniku byl Albertík profilován jako kamarád všech dětí s cílem redefinovat pojem zábavného pořadu pro děti a celou rodinu.

Interaktivní zábava, netradiční soutěže, vtipné scénky, se kterými se dokáže český divák dokonale zžít, hudební čísla a unikátní kostými vždy korespondují s daným příběhem. Velice netradičním aspektem Albertíkových pořadů jsou jeho maskotí kamarádi, kteří vždy dotvářejí jedinečnou dětskou atmosféru.

Albertík přináší nejen zábavu, ale také hudbu. Jako zdatný houslista představuje svůj nástroj v novém pojetí jeho posluchačům. Při tom neváhá do hudby zapojit všechny své maskotí kamarády skrze speciálně vyrobené hudební nástroje.

Rezervujte nyní

Naše další pořady

Dinoo ostrov

Dinoo ostrov je náš nový projekt se zaměřením na děti. Jedná se o zcela novou verzi naší klasické farmy, nebo dětské džungle.

Sportaréna džungle

Dětská sportaréna je venkovní projekt, kde si děti užijí své sportovní dovednosti.

Dětská farma

Dětská farma je ojedinělý projekt pro děti a širokou veřejnost, kde se rozvíjí um a dovednost, učí je poznávat nové a přitom tak tradiční věci našich předků.

Pohádkové království na cestách

Znáte Pohádkový les, soutěžní stanoviště s pohádkovými postavičkami? Tak naše alternativa je obdobná, ale naprosto jiná.

Vánoce

Každý anděl ve své duši střádá pravdu a tam mu sluší a když se blíží Vánoce čas, začne hledat lásku v nás.

Albertíkova dinoo show

Letošní Abertíková novinka je dvou hodinový program na pódiu, kde se představí jeho dinosauři kamarádi, medvěd Brumla a kamarád mamutím.

Podcast SHAKER

Náš podcast je určen všem co chtějí se něco dozvědět o nás bez nás.

Kontakt

Máte dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem toho pravého programu? Obraťe se na nás, rádi vám pomůžeme.

Kde nás sledovat?

Sociální sítě