Dětská Sportaréna džungle

Základní informace

Dětská sportaréna je venkovní projekt, kde si děti užijí své sportovní dovednosti. Každý obdrží u hlavního vchodu sportpas, kam se budou jejich výkony zapisovat. Za všechna. splněná soutěžní stanoviště čeká na účastníky odměna. Během akce probíhají minutové soutěže zaměřené na sportovní aktivity a dětskou motoriku kde děti opět vyhrávají za nejlepší výkony. Jedinečný zážitek, který dokáže přilákákat. Součásti dětské sport arény džungle jsou stany pod kterým mi jsou umístěny některá soutěžní stanoviště. Celý prostor lze kompletně uzavřít s jedním hlavním vstupem a výstupem pro účastníky akce. Soutěže probíhají pod dozorem proškoleného personálu, který zapisuje účastníkům do jeho sport pasu výsledky. Soutěžní stanoviště lze splnit na přeskáčku a není podmínkou postupovat v okruhu soutěžní stanoviště..

Soutěžní stanoviště

  1. překážkový běh
  2. skok do výšky
  3. přeskok L + P
  4. hod koulí
  5. hod oštěpem
  6. střelba na cíl
  7. skok z místa
  8. hod na tukala
  9. chůze po laně
  10. žirafa bum.

Rezervujte nyní

Naše další pořady

Školák Albertík

Již 25 let mají dětští diváci jedinečnou šanci se setkávat na autorských pořadech s neposedou školákem

Dinoo ostrov

Dinoo ostrov je náš nový projekt se zaměřením na děti. Jedná se o zcela novou verzi naší klasické farmy, nebo dětské džungle.

Dětská farma

Dětská farma je ojedinělý projekt pro děti a širokou veřejnost, kde se rozvíjí um a dovednost, učí je poznávat nové a přitom tak tradiční věci našich předků.

Pohádkové království na cestách

Znáte Pohádkový les, soutěžní stanoviště s pohádkovými postavičkami? Tak naše alternativa je obdobná, ale naprosto jiná.

Vánoce

Každý anděl ve své duši střádá pravdu a tam mu sluší a když se blíží Vánoce čas, začne hledat lásku v nás.

Albertíkova dinoo show

Letošní Abertíková novinka je dvou hodinový program na pódiu, kde se představí jeho dinosauři kamarádi, medvěd Brumla a kamarád mamutím.

Podcast SHAKER

Náš podcast je určen všem co chtějí se něco dozvědět o nás bez nás.

Kontakt

Máte dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem toho pravého programu? Obraťe se na nás, rádi vám pomůžeme.

Kde nás sledovat?

Sociální sítě